ZAPISY NA SESJE DLA PAR

 

 
Sesje dla par to spotkania mające na celu bezpieczne odsłanianie siebie, które w rezultacie umożliwia odkrycie i uzdrowienie naszych zranionych miejsc.
Celem ich jest uświadomienie osobom pozostającym ze sobą w relacji, że każda z nich stanowi odrębną istotę z własną historią i bagażem, a różnice, jakie między nimi występują, nie stanowią dla siebie przeszkody czy zagrożenia.
Proces ten kontaktuje nas z doświadczeniami z naszego życia, które przyczyniły się do zbudowania strategii, które świetnie funkcjonowały w naszej przeszłości, w dużym stopniu pozwoliły nam przeżyć, np. okres dzieciństwa, a które powielane dziś, w naszym życiu dorosłym, już nie służą.
 
Uzdrowienie pozwala uwolnić istniejące blokady oraz wyprowadzić nas z miejsca utknięcia.
 
 

Sesje dla par będą odbywać się w środy i piątki w Łódzkiej Fundacji Trampolina

Koszt spotkania to 250zł / 90 minut

 

Uwaga! Wizyta pierwszorazowa musi być opłacona przelewem przed wizytą!

Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

Sesje dla Par mogą odbyć się online - aby umówić się na taką wizytę kliknij z przycisk ZAPISZ SIĘ oraz wybierz p. Magdalenę Perdas, w UWAGACH wpisz, że chciałbyś/ chciałabyś odbyć sesje online bądź zadzwoń do nas, aby się umówić 533 773 713 lub 530 759 439

 

Sylwetka prowadzącej sesje dla par:

Magdalena Perdas

Jestem mediatorką i facylitatorką w nurcie Porozumienia bez Przemocy ( ang. Nonviolent Communication, NVC), wg. idei porozumieniowej dr. Marshalla B. Rosenberga.
 
Pasjonatką psychoterapii opartej na pracy z traumą oraz pamięci ciała.
 
Obecnie, studentką szkoły dla terapeutów w metodzie Core Energetics ®, opracowaną przez psychiatrę Johna Pierrakosa, która łączy psychoterapię zorientowaną na ciało wraz z rozwojem duchowym.
 
Od wielu lat na ścieżce rozwoju osobistego, poprzez udział w warsztatach, kursach, szkoleniach, kręgach i wyjazdach rozwojowych.
 
W pracy z ludźmi łączę wszystkie znane mi narzędzia, wiedzę oraz doświadczenie, które wniosły ogromną wartość w moje życie.
 
Porozumienie bez Przemocy uczy języka serca, kontenerowania tego, że wszyscy mamy takie same potrzeby, a różnimy się jedynie strategiami, które wybieramy, aby te potrzeby zaspokoić. Pokazuje, jak ważna jest intencja oraz jakość kontaktu w relacji z drugim człowiekiem.
 
Praca z parami uczy podążania za własnym czuciem i sercem, w odkrywaniu swoich wrażliwych miejsc w obecności bliskiej nam osoby oraz umożliwia nam towarzyszenie naszemu partnerowi w odkrywaniu jego własnych zranień.
 
W spotkaniu ze mną doświadczysz uważnej obecności, pracy skierowanej ku poszukiwaniu, poznawaniu siebie, wsparcia w poszukiwaniu własnego czucia i doświadczeń osadzonych w ciele, procesu z elementami pracy z ciałem, tj. gruntowanie, uziemianie, regulowanie.  
 
Zapraszam do kontaktu

Kontakt:

 

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713 lub 530 759 439

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001                                                           

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.