ZAPISY NA GRUPĘ WSPARCIA ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE - BĘDZIEMY INFORMOWAĆ O ZAPISACH DO NOWEJ GRUPY NA JESIEŃ 2024

 

 Dla rodziców nastolatków doświadczających depresji, epizodów depresyjnych, samookaleczeń, zaburzeń nastrojów 

 

Grupa wsparcia jest spotkaniem osób, które aktualnie mierzą się ze zbliżonymi trudnościami i wyzwaniami związanymi z nową dla siebie sytuacją. Daje możliwość otrzymania i udzielenia innym wsparcia emocjonalnego, podzielenia się tym, jak dana osoba przeżywa swoją sytuację, co budzi lęk i niepokoi, a co przynosi ulgę czy radość, czerpania inspiracji do radzenia sobie z codziennością, nawiązania relacji z osobami w podobnej sytuacji życiowej, dzielenia się na bieżąco doświadczeniem trudu adaptacji do nowej sytuacji.

Harmonogram spotkań: 9 stycznia, 23 stycznia, 13 lutego, 5 marca, 26 marca, 9 kwietnia, 7 maja, 21 maja, 4 czerwca, 18 czerwca

Co daje uczestnictwo w grupie wsparcia?

  • energię grupy – kameralne spotkania 

  • prowadzenie spotkań przez Krzysztofa Durnasia (sylwetka poniżej)

  • atmosferę szacunku, troski i uważności na innych

  • wymianę doświadczeń

  • wsparcie i empatię w trudnych chwilach

  • bycie usłyszanym bez oceniania i krytyk 

By zakwalifikować się do tej grupy wsparcia należy odbyć spotkanie kwalifikacyjne z prowadzącym - zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Po zakwalifikowaniu się czeka Cię seria spotkań, po 1,5h każde. Spotkania rozpoczną się w styczniu i będą prowadzone we wtorki, w godzinach 18:30 – 20:00 w siedzibie Łódzkiej Fundacji „Trampolina”.

 

Gdzie i kiedy?

Spotkania odbywają się w trybie ciągłym raz w tygodniu w siedzibie Łódzkiej Fundacji „TRAMPOLINA” w Łodzi przy ul. DECA 1.

Udział w spotkaniach jest odpłatny: 60,00 zł od osoby za każde spotkanie.

Krzysztof Durnaś

Pedagog, trener rozwoju osobistego, interwent kryzysowy, terapeuta w nurcie TSR w procesie certyfikacji, konsultant badania odporności psychicznej MTQPlus oraz Mind Sonar, trener TUS, współautor programu treningu umiejętności społecznych TUS dla nastolatków. Ukończył studia z psychologii motywacji na SWPS w Warszawie, studia z coachingu oraz kilkaset godzin szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej, wspierania innych w rozwoju, rozwiązywania problemów nastolatków i dorosłych. Współpracuje jako wykładowca z Uniwersytetem Łódzkim, Akademią Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu, Wyższą Szkołą Europejską w Krakowie. Poprowadził kilka tysięcy godzin szkoleniowych, współpracuje z ośrodkami doskonalenia nauczycieli w całej Polsce. Lubi pracować z nastolatkami i dorosłymi.

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001

                                                                            

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.