Terapia indywidualna                                      

 

Pozwala na pełne skupienie się psychoterapeuty na pacjencie. W centrum tego typu psychoterapii stoi konkretna osoba i wszystko to, co jej dotyczy – jej uczucia, cierpienia, lęki oraz przeżycia i przemyślenia, których doświadcza. Ważne jest również to,  jak pacjent widzi samego siebie w konkretnych sytuacjach, relacjach i co chciałby zmienić.

Psychoterapia indywidualna skierowana jest do osób poszukujących odpowiedzi na nurtujące je problemy, doświadczających konfliktów wewnętrznych, trudności w zrozumieniu własnych emocji.

Długość terapii zależy od wielu czynników. Czasami kilka spotkań okazuje się pomocnych w zmierzeniu się z trudnościami i poznaniu przyczyn problemu pacjenta, w innych przypadkach jest to długotrwały proces. Najważniejsze jednak jest to, by zacząć psychoterapię – ten pierwszy krok może okazać się początkiem nowej drogi do odkrywania siebie, własnych potrzeb i poszukiwania strategii na ich zaspokojenie.

Ofertę psychoterapii indywidualnej kierujemy do:

 

osób dorosłych - spotkania z Olą Kubiak-Salską, Agnieszką Bujakiewicz

nastolatków (od 16 roku życia) - spotkania z Olą Kubiak-Salską, Agnieszką Bujakiewicz

 

Uwaga! Wizyta pierwszorazowa musi być opłacona przelewem przed wizytą!

Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

UWAGA! Przy terapii osoby niepełnoletniej obowiązuje wypełnić przez dwóch rodziców/ opiekunów prawnych zgodę na przeprowadzenie terapii - kliknij, aby wyświetlić

 

Terapię indywidualną w Łódzkiej Fundacji TRAMPOLINA prowadzą:

Aleksandra Kubiak-Salska

(osoby dorosłe, nastolatki od 16 r.ż.)

 

Jestem specjalistką Counsellingu Gestalt (ukończyłam Szkołę Counsellingu Gestalt w Krakowie - marzec 2022r), certyfikowaną specjalistką terapii uzależnień, absolwentką Studium Pracowników Służb Społecznych i Uniwersytetu Łódzkiego (magister pedagogiki resocjalizacyjnej).

Posiadam 26 letni staż pracy. Pierwsze 2 lata jako pracownik socjalny w Szpitalu im. Pirogowa w Łodzi, potem ok. 14 lat w ośrodkach terapii uzależnień dla dzieci i młodzieży Stowarzyszenia MONAR. 

Obecnie pracuję w Poradni Profilaktyki Leczenia i Terapii Uzależnień w Łodzi z młodzieżą i dorosłymi (realizując wiele programów pomocowych znajdujących się w ofercie Poradni) .

Sama odbyłam ok. 6 letnią terapię w nurcie Gestalt

Praca z Drugim człowiekiem ciekawi mnie i inspiruje do rozwoju, uczenia się. W 2024 roku rozpoczęłam udział w programie szkoleniowym w Terapii BODYMIND GESTALT@ z Arye Bursztynem z Tel Awiwu (holistycznym podejściu zorientowanym na Ciało ). Ten aspekt pracy: świadoma Obecność i towarzyszenie komuś w jego drodze najbardziej mnie ostatnio porusza i pociąga. 

Moją pasją jest muzyka (śpiewam w Jazzowym Chórze Wytwórni, który istnieje w Łodzi od 12 lat ). Lubię też podróże: poznawanie innych smaków, zapachów, odsłon natury.

Agnieszka Bujakiewicz

(osoby dorosłe, nastolatki od 16 r.ż.)

 

Jestem socjolożką, Certyfikowaną Specjalistką Psychoterapii Uzależnień, Counsellorką Gestalt.  Ukończyłam 3-letnią szkołę w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Na przestrzeni ponad 20 lat pracy zawodowej uczestniczyłam w wielu warsztatach, treningach, szkoleniach zwiększających moje kwalifikacje zawodowe zarówno w obszarze prowadzenia terapii indywidualnej, jak i grupowej.

Odbyłam własną psychoterapię w nurcie Gestalt.

Początek mojej pracy zawodowej i pomagania innym wiąże się z Ośrodkiem Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR w Łodzi i Ozorkowie, w którym pracowałam z dziećmi i młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych indywidualnie i grupowo przez 17 lat. Obecnie pracuję w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego  w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień, gdzie zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Współpracuję także z Prywatnym Ośrodkiem Terapii i Terapii Uzależnień dla Młodzieży „Ku dobremu” w Kudowie-Zdrój.

Pracuję z młodzieżą  i osobami  dorosłymi głównie w obszarze uzależnień, współuzależnienia. Prowadzę terapię indywidualną, konsultacje dla osób doświadczających problemów w obszarze zachowań, emocji, relacji z innymi osobami, potrzebujących wsparcia w trudnym dla siebie momencie w życiu. 

W pracy terapeutycznej bliskie jest mi podejście humanistyczne, psychoterapia Gestalt. 

Prywatnie jestem mamą dorosłego już syna oraz nastoletniej córki.

Mam to szczęście, iż moja praca jest moją pasją. Lubię spotkania z ludźmi, towarzyszenie im w samorozwoju. Uwielbiam kontakt z naturą, spacery oraz zwierzęta. Cenię sobie czas spędzany w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Kontakt:

 

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713 lub 530 759 439

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001                                                           

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.