Sesyjne to takie, które po wyłączeniu przeglądarki się kasują. Stałe to takie, które na Państwa komputerze pozostają, czyli zapisywane są one przez Fundację Trampolina na urządzeniu końcowym osoby, która odwiedziła naszą witrynę (oczywiście jeśli przeglądarki internetowe i ustawienia końcowego użytkownika na to pozwalają).

Drogi użytkowniku wszystko w Twoich rękach.

• Informacje zbierane za pomocą plików tego typu pomagają Nam opracowywać statystyki odwiedzin poszczególnych stron i badać zainteresowanie poszczególnymi treściami.
  • Używane są również przez komunikator chatu on-line.