Zapraszamy na konsultacje psychologiczne dla młodzieży w wieku 12-18 lat oraz osób dorosłych. Zapraszamy przede wszystkim osoby, które potrzebują zrozumieć siebie/ bliskich i jednocześnie rozpoznawać swoje potrzeby/granice w kontakcie z nimi. Oferujemy wsparcie również dla osób ze społeczności LGBTQIA+ oraz osób, które doświadczały bądź doświadczają obecnie wszelako rozumianej przemocy.

Wielu z Was pozostawionych jest samym sobie. Wtedy ciężko jest funkcjonować w codziennym życiu. Kiedy nie posiada się oparcia w najbliższych czujemy się samotni, w dużej niemocy. Zdarza się czasami też tak, że trudno jest nam się otworzyć przed bliskimi. Boimy się przyznać do rzeczy, które przytrafiają się w naszym życiu. Mamy przekonanie, że zostaniemy obwinieni przez te osoby za rzeczy, którym nie jesteśmy winni.

Dlatego właśnie do skorzystania z konsultacji z p. Katarzyną Borowiecką zapraszamy również osoby ze środowiska LGBTQIA+ oraz osoby doświadczające przemocy.

 

Konsultacje z psychologiem trwają 50 min. i odbywają się:   

w każdą środę w każdy czwartek
godz. 15-20 godz. 15-20
w Siedzibie Fundacji - ul. Deca 1 - Łódź Złotno w Miejscu Spotkań - ul. 28. Pułku Strzelców Kaniowskich - Łódź Polesie
 

Uwaga! Wizyta pierwszorazowa musi być opłacona przelewem przed wizytą!

Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

Konsultacje psychologiczne mogą odbyć się online - aby umówić się na taką wizytę kliknij z przycisk ZAPISZ SIĘ oraz wybierz specjalistę, w UWAGACH wpisz, że chciałbyś/ chciałabyś odbyć sesje online bądź zadzwoń do nas, aby się umówić 533 773 713 lub 530 759 439

 

Konsultacje indywidualne to koszt: 130zł

  

KATARZYNA BOROWIECKA

(młodzież 12-18 lat, osoby dorosłe)

Jestem psycholożką, seksuolożką i trenerką TUS. Aktualnie szkolę się także na Praktyka Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (SFBT/TSR) w łódzkim CTK. Ukończyłam dzienne studia magisterskie o specjalności Wspierania rozwoju i efektywnego funkcjonowania człowieka na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, podyplomowe studia z Seksuologii praktycznej na Uniwersytecie WSB Merito w Opolu oraz szkolenie na Trenera TUS (I i II stopnia) prowadzone przez Pracownię Rozwoju Osobistego poMOC. Prowadzę także profil psychoedukacyjny na Instagramie.

Doświadczenie w zawodzie psycholożki zdobywałam m.in. prowadząc warsztaty aktywizujące skierowane do Podopiecznych łódzkiego oddziału PTSR, pracując z Pacjentami Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego oraz Oddziału Hematologii Szpitala Kopernika oraz będąc przez wiele lat wychowawcą w Świetlicy środowiskowej "Nibylandia”, która zajmowała się dziećmi i młodzieżą zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Przez prawie 7 lat działałam także w łódzkim oddziale Centrum Praw Kobiet pracując z kobietami doświadczającymi przemocy.

Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę i szlifować zawodowy warsztat, dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i kursach, by polepszać jakość świadczonej pomocy. Regularnie korzystam także z terapii własnej w nurcie BSFT.

W Łódzkiej Fundacji Trampolina przyjmuję przede wszystkim osoby ze społeczności LGBT+ oraz osoby, które doświadczają lub doświadczały przemocy. Towarzyszę także w pokonaniu trudności w zakresie samoregulacji emocjonalnej, asertywności, komunikacji, relacji interpersonalnych, radzenia sobie ze stresem, samoakceptacji i poczucia własnej wartości.

W swojej pracy stawiam na otwartość, tolerancję i zrozumienie, by stworzyć dla współpracujących ze mną osób bezpieczną przestrzeń do przepracowania ich trudności.

 

 

Kontakt:

 

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713 lub 530 759 439

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001                                                           

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.