Konsultacje pedagogiczne mają na celu nie tylko poradnictwo wychowawcze i rozwiązywanie trudności pojawiających się w funkcjonowaniu dziecka w grupie rówieśniczej lub sytuacji domowej, ale również wsparcie samych nastolatków w radzeniu sobie z trudnościami w codziennym życiu, jak np. trudności szkolne bądź problemy w interakcjach z innymi. Konsultacje z pedagogiem mogą wspomóc również osoby, które chcą nauczyć się radzić sobie z emocjami.

Jeżeli potrzebujesz wysłuchania, chcesz porozmawiać z kimś o swoich problemach bądź poradzić się osoby trzeciej, bo czujesz, że stoisz w miejscu, to te spotkania są właśnie dla Ciebie!

Dla kogo: nastolatkowie w wieku 12 – 17 lat oraz osoby dorosłe

Dni: poniedziałek i czwartek 16.00- 18.00

Koszt: spotkania bezpłatne

Czas: 50 minut

Spotkania stacjonarne i online

Sylwetka prowadzącej Konsultacje Pedagogiczne w Łódzkiej Fundacji "Trampolina":

WERONIKA GRZEGORCZYK-STEMPNIEWSKA

Pedagożka, andragożka, interwentka kryzysowa, trenerka TUS, coachka.

Studiowałam Pedagogikę ze specjalnością edukacji dorosłych na studiach I stopnia oraz Pedagogikę resocjalizacyjną na studiach II stopnia na Uniwersytecie Łódzkim.

Uzyskałam również licencję na stosowanie modelu OPEN UP w pracy interwenta kryzysowego w Centrum Wsparcia i Szkolenia Interwentów Kryzysowych.

Ukończyłam kurs Trenera TUS organizowanym przez Pracownię Wsparcia Psychologicznego "poMOC".

Myśl, która przyświeca mi w pracy w innymi, to fakt, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć się czegoś uczyć - właśnie dlatego swoją karierę chcę łączyć z pracą z dorosłymi. Ciągle dokształcam się, uczęszczając na szkolenia i kursy.

W Łódzkiej Fundacji Trampolina współprowadzę Treningi Umiejętności Społecznych dla grupy 11-13 lat.

Zajmuję się również wszystkim co możesz zobaczyć - stroną internetową, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube. Dbam o kampanie oraz o to, by jasno komunikować Tobie naszą ofertę.

Prywatnie jestem mężatką, a moim oczkiem w głowie jest mój piesek - Husky - Sushi, który zajmuje mi większość wolnego czasu.