Zapraszamy na konsultacje psychologiczne dla młodzieży w wieku 12-18 lat oraz osób dorosłych. Zapraszamy przede wszystkim osoby, które potrzebują zrozumieć siebie/ bliskich i jednocześnie rozpoznawać swoje potrzeby/granice w kontakcie z nimi. Oferujemy wsparcie również dla osób ze społeczności LGBTQIA+ oraz osób, które doświadczały bądź doświadczają obecnie wszelako rozumianej przemocy.
Wielu z Was pozostawionych jest samym sobie. Wtedy ciężko jest funkcjonować w codziennym życiu. Kiedy nie posiada się oparcia w najbliższych czujemy się samotni, w dużej niemocy. Zdarza się czasami też tak, że trudno jest nam się otworzyć przed bliskimi. Boimy się przyznać do rzeczy, które przytrafiają się w naszym życiu. Mamy przekonanie, że zostaniemy obwinieni przez te osoby za rzeczy, którym nie jesteśmy winni.
Dlatego właśnie do skorzystania z konsultacji z p. Katarzyną Borowiecką zapraszamy również osoby ze środowiska LGBTQIA+ oraz osoby doświadczające przemocy.
Konsultacje z psychologiem trwają 50 min. i odbywają się:
w każdą środę | w każdy czwartek |
godz. 15-20 | godz. 15-20 |
w Siedzibie Fundacji - ul. Deca 1 - Łódź Złotno | w Miejscu Spotkań - ul. 28. Pułku Strzelców Kaniowskich 9 - Łódź Polesie |
Zasady Rezerwacji Wizyt w Łódzkiej Fundacji "Trampolina":
1. Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!
2. Pierwsza rezerwacja wizyty u każdego specjalisty musi zostać złożona przez osobę zainteresowaną poprzez kliknięcie w przycisk "Zapisz się"
3. Pierwsza wizyta musi zostać opłacona najpóźniej do godz. 12.00 dnia poprzedzającego wizytę (roboczego) - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej
4. Pierwsza wizyta w poniedziałek musi zostać opłacona do godz. 12.00 w piątek - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej
5. Dzień przed wizytą Fundacja potwierdza drogą smsową każdą osobę umówioną na dany dzień
6. Wizytę można bezpłatnie odwołać do 24h przed wizytą - odwołania po tym czasie skutkują obowiązkiem zapłaty za całą wizytę
Konsultacje psychologiczne mogą odbyć się online - aby umówić się na taką wizytę kliknij z przycisk ZAPISZ SIĘ oraz wybierz specjalistę, w UWAGACH wpisz, że chciałbyś/ chciałabyś odbyć sesje online bądź zadzwoń do nas, aby się umówić 533 773 713 lub 530 759 439
Konsultacje indywidualne to koszt: 130zł
KATARZYNA BOROWIECKA
(młodzież 12-18 lat, osoby dorosłe)
Jestem psycholożką, seksuolożką, certyfikowanym praktykiem Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i trenerką TUS. Aktualnie szkolę się także w zakresie Terapii Par (w podejściu systemowym).
Ukończyłam dzienne studia magisterskie o specjalności Wspierania rozwoju i efektywnego funkcjonowania człowieka na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, podyplomowe studia z Seksuologii praktycznej na Uniwersytecie WSB Merito w Opolu, cykl A szkolenia z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w łódzkim CTK oraz szkolenie na Trenera TUS (I i II stopnia) prowadzone przez Pracownię Rozwoju Osobistego poMOC. Aktualnie szkolę się w zakresie Terapii Par (w nurcie systemowym) w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.
Prowadzę także profil psychoedukacyjny na Instagramie.
Doświadczenie w zawodzie psycholożki zdobywałam m.in. prowadząc warsztaty aktywizujące skierowane do Podopiecznych łódzkiego oddziału PTSR, pracując z Pacjentami Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, Oddziału Hematologii Szpitala Kopernika oraz będąc przez wiele lat wychowawcą w Świetlicy środowiskowej "Nibylandia”, która zajmowała się dziećmi i młodzieżą zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Przez prawie 7 lat działałam także w łódzkim oddziale Centrum Praw Kobiet pracując z kobietami doświadczającymi przemocy. Pracowałam również w wielu Placówkach zarówno komercyjnych, jak i działających w ramach kontraktu z NFZ.
Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę i szlifować zawodowy warsztat, dlatego biorę udział w licznych szkoleniach i kursach. Regularnie korzystam także z superwizji oraz terapii własnej, by udzielane przeze mnie wsparcie było w pełni profesjonalne.
W Łódzkiej Fundacji Trampolina przyjmuję przede wszystkim osoby ze społeczności LGBT+ oraz osoby, które doświadczają lub doświadczały przemocy. Towarzyszę także w pokonaniu trudności w zakresie samoregulacji emocjonalnej, asertywności, komunikacji, relacji interpersonalnych, radzenia sobie ze stresem, samoakceptacji i poczucia własnej wartości.
W swojej pracy stawiam na otwartość, tolerancję i zrozumienie, by stworzyć dla współpracujących ze mną osób bezpieczną przestrzeń do przepracowania ich trudności.