ZAPISY NA TERAPIĘ DLA PAR

Terapia dla par to spotkania mające na celu bezpieczne odsłanianie siebie, które w rezultacie umożliwia odkrycie i uzdrowienie naszych zranionych miejsc.
Celem ich jest uświadomienie osobom pozostającym ze sobą w relacji, że każda z nich stanowi odrębną istotę z własną historią i bagażem, a różnice, jakie między nimi występują, nie stanowią dla siebie przeszkody czy zagrożenia.
Proces ten kontaktuje nas z doświadczeniami z naszego życia, które przyczyniły się do zbudowania strategii, które świetnie funkcjonowały w naszej przeszłości, w dużym stopniu pozwoliły nam przeżyć, np. okres dzieciństwa, a które powielane dziś, w naszym życiu dorosłym, już nie służą.

Uzdrowienie pozwala uwolnić istniejące blokady oraz wyprowadzić nas z miejsca utknięcia.

Terapia dla par będą odbywać się w środy w godz. 11.00-20.00 i czwartki w godz. 11.00-18.30 w Łódzkiej Fundacji Trampolina

Koszt spotkania to 250zł / 90 minut

Zasady Rezerwacji Wizyt w Łódzkiej Fundacji "Trampolina":

1. Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

2. Pierwsza rezerwacja wizyty u każdego specjalisty musi zostać złożona przez osobę zainteresowaną poprzez kliknięcie w przycisk "Zapisz się"

3. Pierwsza wizyta musi zostać opłacona najpóźniej do godz. 12.00 dnia poprzedzającego wizytę (roboczego) - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej

4. Pierwsza wizyta w poniedziałek musi zostać opłacona do godz. 12.00 w piątek - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej

5. Dzień przed wizytą Fundacja potwierdza drogą smsową każdą osobę umówioną na dany dzień

6. Wizytę można bezpłatnie odwołać do 24h przed wizytą - odwołania po tym czasie skutkują obowiązkiem zapłaty za całą wizytę

Terapia dla Par mogą odbyć się online - aby umówić się na taką wizytę kliknij z przycisk ZAPISZ SIĘ oraz wybierz p. Magdalenę Perdas, w UWAGACH wpisz, że chciałbyś/ chciałabyś odbyć sesje  online bądź zadzwoń do nas, aby się umówić 533 773 713 lub 530 759 439

Prowadząca Terapię dla Par w Łódzkiej Fundacji "Trampolina":

MAGDALENA PERDAS

Od 2018 jest na ścieżce intensywnego rozwoju osobistego, poprzez własną terapię oraz udział w warsztatach, kursach, szkoleniach, kręgach i wyjazdach rozwojowych.
Od 2021 roku jest mediatorką i facylitatorką w nurcie Porozumienia bez Przemocy ( ang. Nonviolent Communication, NVC), wg. idei porozumieniowej dr. Marshalla B. Rosenberga.
Od 2022 roku jest psychoterapeutką w nurcie psychosomatycznym Core Energetics ® w trakcie szkolenia, stworzonym przez psychiatrę dr Johna Pierrakosa, uczącą się od najlepszych międzynarodowych nauczycieli CE.
Członkinią Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Core Energetics ®, a także członkinią Polskiego Stowarzyszenia Core Energetics ®.
Od 2022 roku praktyczką IFIO (Intimacy From the Inside Out), tj. Bliskości od Środka, wykorzystującą założenia IFS (Internal Family Systems) , śledzącą sekwencje, w procesie uzdrawiania relacji, w pracy z parami w Łódzkiej Fundacji Trampolina.
Od 2024 roku Praktyczką Teorii Poliwagalnej, której twórcą jest psychiatra dr Stephen Porges, w trakcie certyfikacji przez Polyvagal Institute USA.
Pasjonatką psychoterapii opartej na pracy z traumą oraz pamięci ciała, mająca zaufanie, że wszystkie nasze przeżyte historie są naszym największym i unikatowym potencjałem, a nie słabym punktem.
Psychoterapii skoncentrowanej na integracji nie tylko ciała, umysłu, woli, ale również poszukiwaniu naszego celu i głębszego znaczenia własnego życia.
W pracy z ludźmi, łączy wszystkie znane jej narzędzia, wiedzę oraz doświadczenie, które wniosły ogromną wartość w jej życie, poprzez ucieleśnienie.
Dbając o jakość i skuteczność swojej praktyki, poddaje swoją pracę psychoterapeutyczną międzynarodowej superwizji indywidualnej u Elisabeth Szczygielskiej - Carl i oraz grupowej u Ivana Sebastiani należących do IACE