Dialog motywujący to spotkania, skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Podczas spotkań prowadzący skupia się na słuchaniu i zadawaniu pytań, które mają wpływ na wystąpienie zmiany.
Proces ten jest szczególnie przydatny, gdy osoba doświadcza ambiwalencji, czyli stanu, w którym jednocześnie pragnie zmiany i odczuwa wobec niej opór.

Z czym można zgłosić się na dialog motywujący?

Dialog motywujący w pracy z dziećmi i młodzieżą to przede wszystkim wsparcie w przypadku trudności z adaptacją w szkole, nawiązywaniem relacji z rówieśnikami, czy budowania pewności siebie i pozytywnej, stabilnej samooceny. Dialog motywujący pomaga w łagodnym i praktycznym sposobie rozumienia potrzeb dzieci i młodzieży, a także budowania strategii radzenia sobie z wyzwaniami.

Spotkania z dialogu motywującego mogą być szczególnie zalecane dla młodzieży, która często spotyka się z decyzjami dotyczącymi przyszłości, relacjami z rówieśnikami, funkcjonowaniem w grupie, presją, czy też tematami związanymi ze zdrowiem. Dialog motywujący pozwala na uporządkowanie i hierarchizację wartości i celów.

Dorośli podczas dialogu motywującego mają szansę przyjrzeć się relacjom, sposobom radzenia sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym, czy zmianą pracy. Dialog motywujący jest szczególnie pomocny w pracy nad zdrowiem i wprowadzeniem konstruktywnych nawyków (np. odrzucenie palenia, zmianą diety). Ta forma spotkania wspiera dorosłych w samopoznaniu i pomaga w określeniu priorytetów, rozwinięciu strategii działania i wprowadzaniu zmian.

Dla kogo: dzieci, nastolatkowie, osoby dorosłe

Dni: poniedziałek, 18.00 - 20.00

Koszt: 120 zł

Czas: 50 minut

Spotkania stacjonarne i online

Zasady Rezerwacji Wizyt w Łódzkiej Fundacji "Trampolina":

1. Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

2. Pierwsza rezerwacja wizyty u każdego specjalisty musi zostać złożona przez osobę zainteresowaną poprzez kliknięcie w przycisk "Zapisz się"

3. Pierwsza wizyta musi zostać opłacona najpóźniej do godz. 12.00 dnia poprzedzającego wizytę (roboczego) - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej

4. Pierwsza wizyta w poniedziałek musi zostać opłacona do godz. 12.00 w piątek - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej

5. Dzień przed wizytą Fundacja potwierdza drogą smsową każdą osobę umówioną na dany dzień

6. Wizytę można bezpłatnie odwołać do 24h przed wizytą - odwołania po tym czasie skutkują obowiązkiem zapłaty za całą wizytę

Dialog motywujący może odbyć się online - aby umówić się na taką wizytę kliknij z przycisk ZAPISZ SIĘ oraz wybierz specjalistę, w UWAGACH wpisz, że chciałbyś/ chciałabyś odbyć sesje online bądź zadzwoń do nas, aby się umówić 533 773 713 lub 530 759 439

Sylwetka prowadzącej Dialog Motywujący:

DARIA PAWLAK

prowadząca dialog motywujący

Jestem absolwentką studiów stacjonarnych z pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam także 5-letnie studia z fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym.

Jestem pedagogiem, tutorem i mediatorem. Stawiam na aktywną współpracę z rodzinami, angażując się w proces edukacyjny i wychowawczy. Jako nauczyciel matematyki i informatyki w dwóch łódzkich szkołach podstawowych, zdobywam różnorodne doświadczenia w przekazywaniu wiedzy. W swojej pracy wykorzystuję elementy neurodydaktyki, dzięki czemu uwzględniam zarówno aspekty psychospołeczne, jak i neurobiologiczne.

Moim celem jako tutor jest indywidualne wsparcie uczniów i ich rodziców w osiąganiu zamierzonych celów. Dostosowuje metody nauczania do potrzeb i rozwijam potencjał tkwiący w rodzinie. W trakcie sesji tutoringowych skupiam się na tworzeniu efektywnej strategii uczenia się oraz wspieraniu w rozwiązywaniu trudności. Moja rola tutora obejmuje również rozwijanie umiejętności samodzielnego myślenia oraz budowania pewności siebie.

Prywatnie, uwielbiam górskie wędrówki, co odzwierciedla moje zamiłowanie do wyzwań i odkrywania nowych obszarów. Dodatkowo, jako pasjonatka włoskiej kuchni, cenię kulturę i różnorodność.

Wszelkie moje działania oparte są na dialogu, aby skutecznie wspierać rozwój młodych ludzi.