Zapraszamy na konsultacje psychologiczne dla młodzieży w wieku 12-18 lat oraz osób dorosłych

Oferujemy wsparcie psychologiczne i konsultacje, które pomogą Ci radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi, problemami w szkole, wyzwaniami w relacjach z rówieśnikami oraz zmaganiami z trudnymi doświadczeniami życiowymi. Uzyskasz również wsparcie, jeżeli mierzysz się z problemami osobistymi, zawodowymi czy trudnościami w związkach lub potrzebujesz nauczyć się zarządzania stresem. Wspieramy także osoby w kryzysie, przeżywające nagłe, trudne sytuacje życiowe, takie jak utrata bliskiej osoby, rozstanie czy inne dramatyczne zmiany, pomagając im radzić sobie z emocjami oraz adaptować się do nowej rzeczywistości. Konsultacje te są również dostępne dla wszystkich, którzy pragną lepiej zrozumieć siebie, poprawić jakość swojego życia lub rozwijać swoje umiejętności interpersonalne i emocjonalne.

Konsultacje z psychologiem trwają 50 min. i odbywają się:

w każdy wtorek w każdą środę
16-20 15.30-19.30
 w Siedzibie Fundacji - ul. Deca 1 - Łódź Złotno

Zasady Rezerwacji Wizyt w Łódzkiej Fundacji "Trampolina":

1. Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

2. Pierwsza rezerwacja wizyty u każdego specjalisty musi zostać złożona przez osobę zainteresowaną poprzez kliknięcie w przycisk "Zapisz się"

3. Pierwsza wizyta musi zostać opłacona najpóźniej do godz. 12.00 dnia poprzedzającego wizytę (roboczego) - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej

4. Pierwsza wizyta w poniedziałek musi zostać opłacona do godz. 12.00 w piątek - nieopłacenie wizyty skutkuje automatycznym odwołaniem jej

5. Dzień przed wizytą Fundacja potwierdza drogą smsową każdą osobę umówioną na dany dzień

6. Wizytę można bezpłatnie odwołać do 24h przed wizytą - odwołania po tym czasie skutkują obowiązkiem zapłaty za całą wizytę

Konsultacje psychologiczne mogą odbyć się online - aby umówić się na taką wizytę kliknij z przycisk ZAPISZ SIĘ oraz wybierz specjalistę, w UWAGACH wpisz, że chciałbyś/ chciałabyś odbyć sesje online bądź zadzwoń do nas, aby się umówić 533 773 713 lub 530 759 439

Konsultacje indywidualne to koszt: 120zł

OLIWIA FILIPEK

(nastolatki w wielu 12l - 18l oraz osoby dorosłe)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, na specjalności psychologii rodziny i bliskich związków. Moje wykształcenie w kierunku psychoterapii uzależnień zdobyłam w Fundacji Vis Salutis, gdzie intensywnie pracowałam nad pogłębianiem swoich umiejętności terapeutycznych. Pracuję pod stałą superwizją, co pozwala mi na nieustanny rozwój i doskonalenie mojej praktyki zawodowej.

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą jako psycholog w szkole podstawowej, gdzie udzielałam pomocy psychologiczno-pedagogicznej koncentrując się na wsparciu emocjonalnym oraz wspieraniu rozwoju uczniów. Odbyłam praktyki w Stowarzyszeniu Monar, które pozwoliły mi na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności w pracy z osobami uzależnionymi.

Dodatkowo, zdobywałam doświadczenie zawodowe w Fundacji Pandora oraz Fundacji Arka, gdzie pracowałam z różnymi grupami wiekowymi i zajmowałam się szerokim zakresem problemów psychologicznych. Staż w Pabianickim Centrum Psychiatrycznym umożliwił mi pogłębienie wiedzy z zakresu diagnozy oraz pracy terapeutycznej w warunkach szpitalnych.

Przez wiele lat byłam aktywnie zaangażowana w działalność Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii, gdzie pełniłam funkcję koordynatorki sekcji arteterapii. W tej roli koncentrowałam się na zastosowaniu arteterapii w pracy psychologicznej, co pozwoliło mi na rozwijanie kreatywnych metod terapeutycznych.

W swojej pracy kładę duży nacisk na humanistyczne podejście do pacjenta, wierząc, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do wzrostu i samorealizacji. Moim celem jest wspieranie pacjentów w trudnych chwilach oraz pomaganie im w odkrywaniu i realizacji ich wewnętrznych możliwości.